Българският нападател Александър Колев донесе важна точка за тима на

...

Aлекс Колев донесе точка на Сандеция

Българският нападател Александър Колев донесе значима точка за отбора на Сандеция (Нови Сонч) в битката за оцеляване. Голмайсторът вкара за 2:2 при гостуването на четвъртия Гурник (Забже).

Гостите от Нови Сонч първи удариха в срещата, когато Трохим се разписа след пас на Кжонш. Резервата вкара в 56-ата минута. Домакините се разсъниха след този пестник и Ангуло изравни от дузпа в 75-ата минута. Четирми минути по-късно пък Дани Суарес направи 2:1.

Koniec meczu!
___
FT #GÓRSAN 2:2 pic.twitter.com/7NYwJqI9Ys
— Sandecja Nowy Scz (@SandecjaNS) March 31, 2018
В 82-ата минута Алекс Колев донесе точката, откакто Бартош проби мощно отдясно и центрира по земя към нападателя, който изпревари защитник и доста майсторски я прави в мрежата на Павловски.

Цял мач за Сандеция записа и Пламен Крачунов, който също се отличи с няколко положителни изяви в отбрана.

КЛАСИРАНЕ
ПРОГРАМА
ГОЛМАЙСТОРИ Екстракласа 29 кръг, събота 31 март  Гурник (Забже) 2:2краен резулат  Сандеция (Нови Сонч)