Програмата на Втора лига до края на сезона
Българския футболен съюз разгласи програмата на Втора лига до края на сезона.
Ето я и нея:
Приема препоръчаната стратегия на Втора лига за 28-ти и 30-ти кръг, както следва:
XXVIII кръг 18.00
10.05 /петък/
ЦСКА 1948
-
Локомотив Гражданско отделение
11.05 /събота/
Литекс
-
Монтана
15.30
Диема спорт 2
Несебър
-
Локомотив Сф
Пирин Бл
-
Черноморец Балч
Струмска популярност
-
Лудогорец ІІ
Кариана
-
Добруджа 1919
Ботев Гълъбово
-
Царско село
Арда Кж
-
Поморие
XXIX кръг 15.00
19.05 /неделя/
Арда Кж
-
ЦСКА 1948
15.00
Диема спорт
Поморие
-
Ботев Гълъбово
Царско село
-
Кариана
Добруджа 1919
-
Струмска популярност
Лудогорец ІІ
-
Литекс
Монтана
-
Пирин Бл
Черноморец Балч
-
Несебър
Локомотив Сф
-
Локомотив Гражданско отделение
XXX кръг 17.00
23.05 /четвъртък/
ЦСКА 1948
-
Локомотив Сф
Локомотив Гражданско отделение
-
Черноморец Балч
Несебър
-
Монтана
Пирин Бл
-
Лудогорец ІІ
Литекс
-
Добруджа 1919
Струмска популярност
-
Царско село
Кариана
-
Поморие
Ботев Гълъбово
-
Арда Кж
Програмата е съобразена с финалистите за купа България и задължението преди, по време и след провеждането на изборите за Еврапейски парламент на 25.05; 26.05 и 27.05.2019, да няма срещи в професионалния футбол.
БФС си резервира правото на промени в програмата.
Ето я и нея:
Приема препоръчаната стратегия на Втора лига за 28-ти и 30-ти кръг, както следва:
XXVIII кръг 18.00
10.05 /петък/
ЦСКА 1948
-
Локомотив Гражданско отделение
11.05 /събота/
Литекс
-
Монтана
15.30
Диема спорт 2
Несебър
-
Локомотив Сф
Пирин Бл
-
Черноморец Балч
Струмска популярност
-
Лудогорец ІІ
Кариана
-
Добруджа 1919
Ботев Гълъбово
-
Царско село
Арда Кж
-
Поморие
XXIX кръг 15.00
19.05 /неделя/
Арда Кж
-
ЦСКА 1948
15.00
Диема спорт
Поморие
-
Ботев Гълъбово
Царско село
-
Кариана
Добруджа 1919
-
Струмска популярност
Лудогорец ІІ
-
Литекс
Монтана
-
Пирин Бл
Черноморец Балч
-
Несебър
Локомотив Сф
-
Локомотив Гражданско отделение
XXX кръг 17.00
23.05 /четвъртък/
ЦСКА 1948
-
Локомотив Сф
Локомотив Гражданско отделение
-
Черноморец Балч
Несебър
-
Монтана
Пирин Бл
-
Лудогорец ІІ
Литекс
-
Добруджа 1919
Струмска популярност
-
Царско село
Кариана
-
Поморие
Ботев Гълъбово
-
Арда Кж
Програмата е съобразена с финалистите за купа България и задължението преди, по време и след провеждането на изборите за Еврапейски парламент на 25.05; 26.05 и 27.05.2019, да няма срещи в професионалния футбол.
БФС си резервира правото на промени в програмата.
Източник: gong.bg
КОМЕНТАРИ