Българските граждани достигнаха лимита си на търпение и затова избирателната

...
Българските граждани достигнаха лимита си на търпение и затова избирателната
Коментари Харесай

Явор Божанков: БСП не се е договорила с ГЕРБ и ДПС за правителство

" Българските жители доближиха лимита си на самообладание и по тази причина изборната интензивност беше толкоз ниска. Това е трети избор в границите на година. Има Коронавирус рецесия, инфлационна рецесия. Толкова ниска интензивността обаче не чаках да  бъде ". Това съобщи в студиото на Nova Явор Божанков  от Българска социалистическа партия. 

Той опроверга спекулациите, че партията му се е договорила за коалиция с ГЕРБ и Движение за права и свободи. " Още след изборния ден представител на управлението съобщи, че това няма да се случи ", акцентира той. 

По думите му не е имало и хаос с броенето на разписките, каквито спекулации също е имало преди вота. „ Това също не се случи. Именно броенето на разписките ни дава в този момент съображение да кажем, че резултатът е законен. Изборите бяха спокойни “, безапелационен е Божанков.
 
Източник: novinite.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР