България U21 не успя да победи у дома Молдова. Двубоят

...

България U21 изпусна Молдова у дома

България U21 не съумя да победи вкъщи Молдова. Двубоят на стадион " Славия " в София приключи 0:0.

Националите имаха повече положения, само че по този начин и не стигнаха до попадение.

В 15-та минута Силвестър Джаспър центрира от корнер, а Мартин Минчев отклони към Симено Петров, само че той от близко не съумя да преодолее вратаря на молдовците, който мазета от голлинията.

В 43-та минута Динис Йесеану беше изпъден за втори жълт картон.

В 59-та минута гол на националите беше анулиран, откакто Станислав Шопов центрира, а Мартин Минчев означи от близко, само че той беше в засада и голът беше анулиран.

С равенството България е на петото място със седем точки. Молдова е на третото място с осем точки, а Уелс е на четвърта позиция със седем. Недостижими за младежите са Нидерландия и Швейцария, които са с по 13 точки.

Следващият мач на националите е на 25 март - домакинство на Нидерландия.

България : 12. Дамян Христов, 3. Йоан Стоянов, 18. Атанас Чернев, 20. Симеон Петров, 2. Виктор Попов, 8. Илия Груев, 6. Валентин Антов, 7. Станислав Шопов, 14. Велислав Василев, 11. Мартин Минчев, 17. Силвестър Джаспър
Източник: trafficnews.bg