България ще участва и във второто издание на приятелския турнир

...
България ще участва и във второто издание на приятелския турнир
Коментари Харесай

Яки сме: Срещаме Сейнт Китс и Невис на FIFA Series в Индонез...

България ще взе участие и във второто издание на приятелския шампионат FIFA Series
Националният тим на България ще вземе присъединяване в интернационалния другарски шампионат FIFA Series 2026 в Индонезия в края на март, оповестиха от БФС. В конкуренцията, която включва тимове от разнообразни конфедерации, ще са още селекциите на домакините от Индонезия (Зона Азия), както и тези на Соломоновите острови (Зона Океания) и островите Сейнт Китс и Невис (Зона КОНКАКАФ).

Индонезия ще бъде една от деветте местоположения, на които ще се проведат мачове от второто издание на FIFA Series тази пролет.

Селекцията на Александър Димитров ще изиграе две срещи, като детайлности за тях ще бъдат оповестени на по-късен стадий.

България взе присъединяване и в дебютното издание на FIFA Series напролет на 2024 година, а тогава шампионатът се организира в столицата на Азербайджан - Баку. Трикольорите победиха с 1:0 Танзания и приключиха наедно 1:1 с домакините от Азербайджан.

Междувременно, от централата оповестиха, че не престават стратегическото си партньорство с Vivacom с преподписване на спонсорски контракт за още две години. С тази стъпка двете организации затвърждават дългогодишното си сполучливо съдействие, в което непрекъснато надграждат взаимни начинания, свързани с последователите на българския футбол.

„ За Българския футболен съюз е изключителна привилегия да продължи съдействието си с водещ бранд като Vivacom. През годините доказахме, че когато работим дружно, можем да осъществяваме планове, които имат действително значение за футбола и последователите “, показа президентът на БФС Георги Иванов.

„ Благодарим на Българския футболен съюз за доверието и положителното партньорство. За Vivacom това съдействие е опция да продължим да поддържаме развиването на българския футбол и обвързваните с него начинания, които имат значение за общността и младежите “, разяснява Асен Великов, основен изпълнителен шеф на компанията. 
Източник: marica.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР