България ще продаде къща в Холандия. Сградата на ул. „Александър

...
България ще продаде къща в Холандия. Сградата на ул. „Александър
Коментари Харесай

България продава къща в Холандия

България ще продаде къща в Холандия. Сградата на ул. „ Александър Хогелвег “ №22 в Хага е с повърхност от 432 кв. м и двор от 500 кв.м. Причината за продажбата е, че тя от години не се употребява за потребностите на задграничното ни посланичество.

Пазарната стойност на парцела е 1 050 000 EUR. След разглеждане на получените предложения държавното управление взе решение недвижимото имущество да бъде продадено на цена не по-ниска от 1 165 165 EUR.

На днешното си съвещание държавното управление реши още да трансферира 24 жилището на община Тунджа за безплатно прилагане. Те са ситуирани в два блока с. Маломир. Ще бъдат употребявани за обезпечаване тук-там за краткотрайно настаняване на останали без жилище хора и решение на обществени проблеми в региона.
Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР