България ще бъде представена от пет таланти днес на Европейското

...
България ще бъде представена от пет таланти днес на Европейското
Коментари Харесай

Петима българи се качват на ринга в Германия днес

България ще бъде показана от пет гении през днешния ден на Европейското състезание по бокс до 17 години в Киенбаум. Под наставленията на Детелин Далаклиев, Стойка Кръстева и Пейчо Багдатов те ще опитат да обезпечат положителни страсти и нови победи на шампионата в Германия.

Трима от тях са сложени в обедната сесия на шампионата, която стартира от 12:00 часа. В седми мач на кръг А Славчо Григоров (50 кг) ще се изправи против Амит Локез (Израел). В девети дуел на кръг В Мартин Кордев (75 кг) ще боксира с Йосип Колджерай (Хърватия), а в 11-ата среща от програмата Злати Пенчев (+80 кг) ще играе с Хасан Акпинар (Грузия).

В следобедната сесия, която стартира от 16:30 часа, ни чакат още два мача на кръг В. Във втория дуел от листата Десислава Стефанова (57 кг) се изправя против Александра Мигачев (Полша), а шестия конфликт Николай Карабойков (48 кг) ще боксира с Иля Макаревичиус (Литва).

В първия ден на шампионата Ивайло Колев реализира трагична победа над Димитриос Павлу (Гърция). Националът ни се наложи с 3:2 гласа и се класира за втория кръг при 60-килограмовите, където на следващия ден ще се изправи против Петар Кърпан (Чехия). Останалите ни представители позволиха провали. Георги Гълъбов (54 кг), Максим Кирилов (66 кг), Валя Николаева (46 кг) и Алекса Попова (50 кг) завършиха присъединяване си.
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР