България не е играла на европейско първенство от 2004 година,

...
България не е играла на европейско първенство от 2004 година,
Коментари Харесай

В Сърбия за България: Раненият лъв е най-опасен

България не е играла на европейско състезание от 2004 година, само че противникът ни в квалификациите Сърбия не се е появявал на подобен конгрес още по-отдавна.
 Гонзо: Борим се да станем първи, критикувайте мен, само че след две години ще сме на друго равнище
Гонзо: Борим се да станем първи, критикувайте мен, само че след две години ще сме на друго равнище

" Някой път загубата е по-добра от успеха "

За последно западните ни съседи участваха на Евро 2000, след което по този начин и не успяваше да се класира. В момента сърбите са в отлична позиция да сложат завършек на тази поличба, като за задачата не би трябвало да позволяват неточности. Нашият тим към този момент загуби шансове за класиране, само че това не значи, че не може да обърка нечий сметки. Таблоидът " Курир " излезе с материал по тематиката.
 Сърбите в един глас: Пикси е необикновен, вдъхна ни шампионски нрав
Сърбите в един глас: Пикси е необикновен, вдъхна ни шампионски нрав

Западните ни съседи чакат с неспокойствие дуела против Бразилия

" Ако денят се познава по сутринта, то мечтаното ще стане реалност. Сърбия не е тръгвала с две победи в квалификациите от 23 години. Вярно, че от противници като Литва и Черна гора няма да ти се разтреперят гащите, само че изненади постоянно са вероятни. Сърбия наложително би трябвало да вземе мача си през юни против България в Разград, с цел да не чака мачовете през септември и октомври.
 В Сърбия се стреснаха от Унгария
В Сърбия се стреснаха от Унгария

Да не се заблуждаваме - по-добри са от нас, пишат в западната ни съседка

Мачът в Разград напълно не е за подценяване. В взаимозависимост от резултата против Литва няколко дни по-рано, българите ще се хвърлят да заловен последния трен. Както повтаря селекционерът Пикси Стойкович раненият лъв е най-опасен, изключително в случай че различен сърбин стои отпред. Младен Кръстаич е жаден да се потвърди в родината си. Няма да е елементарно, само че не трябва да се съмняваме в Пикси и сръбските футболисти ", написа изданието.
Източник: topsport.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР