България измъкна 1:1 при гостуването си на Украйна в контрола.

...

“Лъвовете” удържаха равенство с Украйна

България измъкна 1:1 при гостуването си на Украйна в контрола. Тимът на Ясен Петров беше тотално надигран от домакините, само че отличните изяви на Николай Михайлов и Светослав Вуцов ни избавиха от погром. На три пъти пък топката се оказваше в нашата врата, само че попаденията бяха анулирани поради засади. Според формалната статистика украинците са имали 34(!) голови шанса, шансът обаче покри " лъвовете ". Ради Кирилов вкара през първото полувреме, а Тарас Степаненко изравни десетина минути преди края. Така националният ни тим към момента няма над Украйна в досегашните конфликти сред двата отбора. Те са изиграли 6 мача, като всички са контроли. Украинците имат 3 триумфа, а останалите 3 срещи са приключили наедно. Допълнителни главоболия за селекционера Ясен Петров пристигнаха от двете насилствени смени, едната от които на водача на отбора Кирил Десподов. Само след четири дни посещение на Швейцария в  от международните квалификации.
Източник: dnesplus.bg