Българите от бившия SKADE се справиха с Nexus след 2:0

...

ex-SKADE успя да победи румънския Nexus и се спаси в CCT Central Europe Series 2

Българите от някогашния SKADE се оправиха с Nexus след 2:0 (16-13, 16-10) в огромния шампионат по Counter-Strike CCT Central Europe Series 2.

Тази победа дава на нашите момчета късмет да се борят за място на плейофите в шампионата, като сега те са с актив от 2 победи и 2 загуби.

Играчите на Камен " bubble " Костадинов избраха да започват на Inferno, като то стартира ужасно за родните геймъри. Въпреки това от румънския състав предизвикаха опит за поврат през второто полувреме, който в последна сметка не се реализира.

На Nuke нещата изглеждаха по-стабилни за българите. Те изиграха неприятен CT Side, само че в ролята на тактически ощетените терористи си прибраха триумфа. Отново Алекс " Rainwaker " Петров и Георги " SHiPZ " Григоров бяха основни за ex-SKADE, а съперникът им на моменти изгряваше с помощта на Адриан " XELLOW " Гута.