Българинът Йосиф Миладинов не успя да се класира за финала

...
Българинът Йосиф Миладинов не успя да се класира за финала
Коментари Харесай

Йосиф Миладинов на 16-о място на 50 метра бътерфлай на Световното първенство

Българинът Йосиф Миладинов не съумя да се класира за финала на 50 метра бътерфлай на Световния шампионат по плувни спортове във Фукуока (Япония).

Миладинов приключи на осмо, последно място в първа полуфинална серия, записвайки 23.40 секунди. Той не съумя да усъвършенства времето си от тази заран, когато бе пети в своята серия и раздели 15-ата позиция в общото класиране с 23.36 секунди. Така националният рекордьор се подреди на 16-о място в дисциплината.

Първият полуфинал на 50 метра бътерфлей бе извоюван от американеца Деър Роуз с резултат 22.79 секунди, а във втория първото място зае французинът Максим Грусе с 22.72 секунди. Финалът в дисциплината е в понеделник.

Йосиф Миладинов ще плува и на 100 метра бътерфлай на шампионата в Япония. Сериите ще се проведат на 28 юли.
Източник: topsport.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР