Българинът отстъпи пред втория поставен в схемата Григор Димитров допусна

...
Българинът отстъпи пред втория поставен в схемата Григор Димитров допусна
Коментари Харесай

Григор Димитров загуби на 1/4-финал в Майорка

Българинът отстъпи пред втория подложен в схемата
Григор Димитров позволи проваляне в четвъртфиналите на АТР 250 шампионата в Майорка и отпадна на крачка от първи полуфинал за годината. Най-добрият български тенисист срещна втория подложен в схемата Алехандро Давидович Фокина, с който предложиха здрава борба на корта, само че в последна сметка испанецът надви в поредни сетове с 6:3, 6:3. 

По този метод подготовката на Гришо за Уимбълдън завърши и през идната седмица сънародникът ни се завръща на “свещената трева ” в “All England Club ”, където получи “уайлд кард ” за главната скица.
Източник: novsport.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР