Григор Димитров загуби на 1/4-финал в Майорка
Българинът отстъпи пред втория подложен в схемата
Григор Димитров позволи проваляне в четвъртфиналите на АТР 250 шампионата в Майорка и отпадна на крачка от първи полуфинал за годината. Най-добрият български тенисист срещна втория подложен в схемата Алехандро Давидович Фокина, с който предложиха здрава борба на корта, само че в последна сметка испанецът надви в поредни сетове с 6:3, 6:3.
По този метод подготовката на Гришо за Уимбълдън завърши и през идната седмица сънародникът ни се завръща на “свещената трева ” в “All England Club ”, където получи “уайлд кард ” за главната скица.
Григор Димитров позволи проваляне в четвъртфиналите на АТР 250 шампионата в Майорка и отпадна на крачка от първи полуфинал за годината. Най-добрият български тенисист срещна втория подложен в схемата Алехандро Давидович Фокина, с който предложиха здрава борба на корта, само че в последна сметка испанецът надви в поредни сетове с 6:3, 6:3.
По този метод подготовката на Гришо за Уимбълдън завърши и през идната седмица сънародникът ни се завръща на “свещената трева ” в “All England Club ”, където получи “уайлд кард ” за главната скица.
Източник: novsport.com
КОМЕНТАРИ




