Баба Даша падна леко в дома си. Приеха я в

...
Баба Даша падна леко в дома си. Приеха я в
Коментари Харесай

Бабата на Део наближава 100 г.

" Баба Даша падна леко в дома си. Приеха я в болница, само че я изписаха и в този момент си е у дома. " Това разкри водещият на тотото Деян Славчев-Део във връзка случая на дълголетната му родственик, написа България Днес.

Лекарите сложили гвоздей в тазобедрената става, с която баба Даша има проблеми поради остеопороза. Инцидентът бил лек и не наложил цялостна замяна на костната връзка. 

С почитание Део не пропуща да честити обществено всеки рожден ден на старицата, която през септември ще навърщи 100 години. 
Източник: hotarena.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР