Айнтрахт Франкфурт постигна успех с 1:2 над Ред Бетис в

...

Контраатаката на „орлите“ се оказа по-добро оръжие от владеенето на топката за „славните“

Айнтрахт Франкфурт реализира триумф с 1:2 над Ред Бетис в първия им 1/8-финален дуел в Лига Европа.

Костич и Камада приключиха две отлични контраатаки за „ орлите “ през първата част, а сред попаденията им се разписа Набил Фекир за домакините.

След почивката задатъкът можеше да бъде още по-убедителен, само че Рафа Боре не съумя да вкара от дузпа в 52'.

„ Славните “ се пробваха да наложат надзор върху мача с притежаване на топката, само че германците се бяха окомплектовали чудесно в задни позиции, с цел да позволен единствено 3 точни удара към вратата си.

Междувременно в другия завършек на игрището контрите сварваха прекомерно постоянно Пацела и Гонсалес неподготвени и единствено отличната игра на Клаудио Браво остави Реал в борбата за идната фаза.