Айнтрахт Франкфурт на три пъти повеждаше при гостуването си на

...
Айнтрахт Франкфурт на три пъти повеждаше при гостуването си на
Коментари Харесай

Айнтрахт на три пъти повеждаше, но не успя да си тръгне с победа от Фрайбург

Айнтрахт Франкфурт на три пъти повеждаше при гостуването си на Фрайбург, само че не съумя да си тръгне с победа при гостуването си в Баден-Вюртенберг, откакто срещата сред двата тима приключи 3:3. Срещата беше от 22-ия кръг на Бундеслигата. 

В 27-ата минута Айнтрахт поведе в резултата с гол на Омар Мармуш. Египтянинът се разписа след подаване на Филип Макс. Само три минути по-късно домакините изравниха. Ритсу Доан се озова на вярното място и вкара една избита топка. 

В 35-ата минута " орлите " още веднъж бяха напред в резултата. Ансгар Кнауг беше прецизен с прекрасен удар в десния ъгъл. 

В продължението на първото полувреме Фрайбург още веднъж изравни след гол от дузпа на Винченцо Грифо. 

Кнауф отново даде преднина на Айнтрахт в 72-ата минута. Младежкият национал на Германия беше прецизен след подаване на Мармуш. 

Възпитаниците на Дино Топмьолер обаче още веднъж не съумяха да удържат задатъка си и в 90-ата минута Михаел Грегорич вкара за 3:3 с глава след центриране на Ноа Вайсхаупт. 

В добавеното време на мача и двата тима имаша опция да стигнат до триумфа. Първа Лукас Кюблер почисти от голлинията удар с на Юго Екитике. Малко по-късно Тута почисти влизащата във вратата топка след удар на Грегорич. 

Айнтрахт остава на шесто място във краткотрайното класиране с 33 точки. Фрайбург е осми с четири точки по-малко. 
Източник: gong.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР