Авторитетният български рефер Добромир Добрев ще е втори съдия на

...

Добромир Добрев ще е втори съдия на 1/4-финала Сърбия - Украйна

Авторитетният български рефер Добромир Добрев ще е втори арбитър на четвъртфиналния конфликт на мъжкия Евроволей 2019 сред Сърбия и Украйна.
 Словения детронира Русия и е на 1/2-финал на Евроволей 2019

Домакините на мача още веднъж демонстрираха непримиримия си дух

Изглеждащият като превдварително решен дуел ще се играе в белгийския град Антверпен и стартира от 21:30 часа. Украинците са малко нежелателен участник в тази фаза на конкуренцията, тъй като на осминафинал отстраниха домакина на потока Белгия и по този начин намалиха зрителския интерес към днешния мач. Сърбите са извънредно безапелационни досега и е малко евентуално да изгубят и един гейм.

Половин час по-късно в Нант (Франция) домакините и Италия ще дефинират последния полуфиналист в конкуренцията. Преди шест дни те се срещнаха в Монпелие в мач от група " А ", когато " петлите " се постановиха с 3-1 гейма.

За място на четвъртфиналите и Франция, и Италия реализираха чисти победи надлежно против Финландия и Турция.

Първата полуфинална среща е в сряда в Любляна, където ще играят Полша и Словения. Ден по-късно е вторият полуфинал в Париж сред спечелилите от днешните срещи. Финалът е още веднъж в неделя в Париж. Прогнозите са за конфликт сред Полша и Франция.