Автомобил се вряза в дентален кабинет в София. Инцидентът е

...
Автомобил се вряза в дентален кабинет в София. Инцидентът е
Коментари Харесай

Автомобил се е врязал в дентален кабинет в София

Автомобил се вряза в дентален кабинет в София. Инцидентът е станал през вчерашния ден на ул. " Горски пасажер ", излиза наяве от обява на клиниката в обществените мрежи.

Няма потърпевши хора, само че са нанесени материални вреди.

 


 

FaceBookTwitterPinterest
Източник: tribune.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР