Автомобил се е врязал в дентален кабинет в София
Автомобил се вряза в дентален кабинет в София. Инцидентът е станал през вчерашния ден на ул. " Горски пасажер ", излиза наяве от обява на клиниката в обществените мрежи.
Няма потърпевши хора, само че са нанесени материални вреди.
FaceBookTwitterPinterest
Източник: tribune.bg
КОМЕНТАРИ




