Кола пламна до софийски мол
Автомобил се е запалил до мол в столицата. За това оповестяват консуматори във фейсбук групата „ Забелязано в София “.
В обявата написа още, че поради изгорен автомобил на ул.Сребърна до мол „ Парадайс “ краткотрайно няма придвижване. То се реализира единствено в локалната лента по посока Ловен парк.
На фотосите се вижда, че на място е отишъл екип на пожарната. Към момента няма публична информация за аргументите за пожара.
Източник: breaking.bg
КОМЕНТАРИ




