Аутобанът в района на Ямбол е блокиран. Въведен е обходен

...
Аутобанът в района на Ямбол е блокиран. Въведен е обходен
Коментари Харесай

Камион помете кола на магистрала Тракия, трима са загинали

Аутобанът в региона на Ямбол е блокиран. Въведен е обходен маршут през пътен възел " Зимница "
Трима души починаха, откакто камион блъсна лек автомобил и блокира придвижването на АМ " Тракия " минути след 13 часа.

Инцидентът е станал в сектора от аутобана при км 290 в посока Бургас при отбивката Ямбол-Шумен, оповестиха от Областната дирекция на Министерство на вътрешните работи.

Движението по автомагистралата е спряно. Трафикът се реализира по обходен маршрут: пътен възел " Зимница " - пътен възел " Петолъчката " - Карнобат - Айтос - Бургас и се контролира от " Пътна полиция ".

Кадри в обществените мрежи демонстрират, че ремаркето на тира се е обърнало и препречило платното за Бургас.

На място има чиновници на " Пътна полиция ", които контролират трафика.

Инцидентът се случва ден откакто в същия учантък имаше горски пожар, провокиран след самозапалване на  на полуремарке на камион. Заради задимяването автомагистралата бе затворена за към около два часа.

Междувременно на пътя сред Айтос и Карнобат две дами починаха, откакто едната изгуби надзор върху управлявания от нея лек автомобил " Ланчия " и той се удари в крайпътно дърво. 

От началото на юни е имало 540 пътни катастрофи с 34-ма починали и 687 ранени души.
Източник: dnesplus.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР