Атмосферното налягане ще продължи да се понижава и ще бъде

...
Атмосферното налягане ще продължи да се понижава и ще бъде
Коментари Харесай

Неделна прогноза за времето

Атмосферното налягане ще продължи да се намалява и ще бъде по-ниско от междинното за месеца.
Днес над страната ще има раздрана междинна и висока облачност, забележителна над Западна България. Преди обяд тук-там в низините и котловините ще има ниска облачност или мъгла. В Източна България ще духа слаб юг-югозападен вятър. Минимални температури сред 1° и 6°, оптимални най-вече сред 7° и 12°, в София към 10°. Вечерта от запад ще стартират валежи от дъжд, които след среднощ ще обзет западната половина от страната.
Над планините ще има раздрана облачност, по-значителна над масивите от Западна България, където към края на деня ще стартират валежи от дъжд, над 2200 метра от сняг. Ще духа до сдържан западен, в следобедните часове югозападен вятър. Максималната температура на височина 1200 метра ще е към 8°, на 2000 метра – към 4°.
Над Черноморието ще има раздрана висока облачност, а преди обяд тук-там и забележителна ниска. Ще духа до сдържан юг-югозападен вятър. Максималните температури ще са 11-12°, близки до температурата на морската вода. Вълнението на морето ще бъде 1-2 бала.
На 25.11.2018 слънцето изгря в 07:30 часа и ще залезе в 16:57 часа. Продължителност на деня 09:27 часа.
На 25.11.2018 луната ще изгрее в 19:12 часа и ще залезе в 09:35 часа. Осветеност на диска в 0h UT 96 %. Фаза на луната: след пълнолуние преди последна четвърт.

Източник: bulnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР