Атлетико Мадрид победи с 3:0 у дома състава на Лас

...

"Атлетико" с класика срещу "Лас Палмас"

" Атлетико " Мадрид победи с 3:0 вкъщи състава на " Лас Палмас " в среща от 21-ия кръг на испанската Примера дивисион.

В 23-ата минута удар на Антоан Гризман срещна гредата, а всичко по-интересно от конфликта в испанската столица беше след почивката.

Логичното се случи в 61-ата минута когато Гризман даде задатък в интерес на " дюшекчиите ". Само три минути по-късно още веднъж страничният дирек попречи на френския национал да се разпише във вратата на гостите.

В 73-ата минута опитният Фернандо Торес повиши преднината на " Атлетико " на два гола с прецизен удар от наказателното поле.

Две минути преди приключване на постоянното време Томас оформи класическия триумф с удар на празна врата.

След тази победа " Атлетико " Мадрид заема второто място в Примера дивисион с актив от 46 точки. Лидерът " Барселона " е с осем точки повече. " Лас Палмас " заема нежеланата 19-та позиция в класирането със единствено 14 точки.
Източник: btvnovinite.bg