Атлетик Куклен загуби с 0:3 домакинството си на Черноморец Бургас.

...

Бивш играч на ЦСКА блести в Трета Лига

Атлетик Куклен загуби с 0:3 семейството си на Черноморец Бургас. Срещата от 7 кръг в ЮИ Трета лига се игра в петък на стадиона в Куклен.

Черноморец реши всичко в своя изгода още през първото полувреме. Бившият нападател на ЦСКА Григор Долапчиев се разписа на два пъти за 2:0. Класиката в резултата пък бе завършена от Милен Танев. През първата част, след единоборство за висока топка с съперник играч, Венцислав Славов получи контузия на главата. Той бе откаран в болница, където му бе оказана помощ, написа " Тема спорт ".
 Георги Чиликов: Показаното от Черноморец (Бургас) се прави оценка от хората

Искам да сме още по-агресивни, споделя той

Атлетик заема 10-то място с 9 точки и мач повече. В идващия кръг отборът гостува в Съединение на локалния Гигант. Със извоюваните 3 точки " акулите " излязоха най-малко краткотрайно преди всичко в класирането, изпреварвайки с един пункт Несебър, само че " делфините ", както и всички останали тимове, са с мач по-малко. Черноморец обаче към момента няма позволен гол - 5 победи и две нулеви равенства с голова разлика 19:0!