АТЛАНТА (AP) — Майлс Бриджис направи отстъпване с 3,8 секунди

...

Хорнетс развалят завръщането на Йънг, побеждавайки Хоукс със 115-114 при късното отпадане на Бриджис

АТЛАНТА (AP) — Майлс Бриджис направи подчинение с 3,8 секунди преди края и Шарлът Хорнетс победиха Атланта със 115-114 в сряда вечерта, с цел да скапват Хоукс завръщането на звездата Трей Йънг от травма на пръста.

След като пропусна 23 мача заради скъсана връзка на лявото кутре, Йънг имаше 14 точки и 11 асистенции за 21 минути, до момента в който вкарваше всеки от петте си удара от полето. Той не игра през четвъртата четвърт.

Брандън Милър поведе Хорнетс с 27 точки. Бриджис имаше 18.

Богдан Богданович и Вит Крейчи имаха по 19 точки за Атланта, която претърпя четвърта поредна загуба. Трент Форест пропусна скок в последната секунда, защото Хоукс, 10-и в Източната конференция, пропуснаха опция да се придвижат в границите на половин игра от номер 9 Чикаго в конкуренцията за домашен мач, с цел да открият шампионата за игра.

Стършелите поведоха със 111-108, преди Форест да вкара идващите шест точки за Атланта, единствените му точки в мача, с цел да даде преднина на Хоукс със...