Аталанта продължава да впечатлява. Четвъртфинлистът от последното издание на Шампионската

...

Aталанта изнесе футболна лекция на Олимпико

Аталанта продължава да впечатлява. Четвъртфинлистът от последното издание на Шампионската лига реализира нов експресивен триумф - в Серия " А " - 4:1 при гостуването си на. Мощта на отбора от Бергамо в офанзива още веднъж се прояви. Още на почивката резултатът беше 3:0 след попадения на, и Аалехандро Гомес. върна интригата за малко, само че още веднъж Папу Гомес реши всичко в интерес на гостите.

И двата тима стартираха сезона с победи на непознат терен - Лацио надделя с 2:0 на, а Аталанта се наложи с 4:2 над.

Домакините излязоха със същите 11 от визитата в Сардиния. заложи в предни позиции на и Хоакин Корея, а в средата на терена действаха, и. и Андреа Ладзари уплътняваха двата фланга.

разнообразни аргументи отсъстваха, Денис Вавро, и новото попълнение Ведат Мурики.

Сред титулярите на Аталанта се завърна изтърпелият наказване. Като единствен чист нападател започва, подкрепян от и Руслан Малиновски.