Аталанта и Ювентус се изправят един срещу друг в двубой

...

Ювентус ще търси успех срещу ранения отбор на Аталанта

Аталанта и Ювентус се изправят един против различен в дуел от 25-ия кръг на италианската Серия " А ". Срещата на стадион " Атлети Азури д`Италия " стартира в 21:45 часа и ще бъде излъчена онлайн по MAX Sport 3 .

Домакините позволиха две неприятни загуби в последните си срещи, отстъпвайки с 1:2 от Каляри за шампионата предходната неделя и доста наивно в четвъртък 1/4-финалната среща за Купата на Италия против Фиорентина с 2:3.

Сега задачата пред треньора на Аталанта - Джан Пиеро Гасперини е да вдигне духа на " Богинята ", другояче и четвъртата позиция в която влизат през днешния ден в директна борба, ще се отдалечи.
 Фиорентина победи Аталанта с 3:2
Фиорентина в профил Аталанта след вманиачен мач с 5 гола, две дузпи и един червен картон

Виолетовите победиха с 3:2

Ювентус пък се радва напредък. " Бианконерите " се класираха се с сложна победа за полуфинала в Купата на Италия вкъщи над коравите Сасуоло с 2:1. Любопитното е, че Юве не е губил в Серия " А " от края на ноемвеи предходната година.

Явно умел познавач като Масимилиано Алегри знае по какъв начин да направлява формата на футболистите си в най-важният откъслек от сезона.

ГЛЕДАЙТЕ СРЕЩАТА АТАЛАНТА - ЮВЕНТУС НА ЖИВО Пожарна охрана MAX SPORT 3.
 Обрат: Дибала може да остане в Юве, желае да играе с Влахович