Свързани сме завинаги: Астронавтите от Артемис II с първа публична поява, след като се върнаха на Земята
Астронавтите от задачата " Артемис II " - с първа обществена поява, ден, откакто се върнаха назад на Земята.
Рийд Уайзман, Виктор Глоувър, Кристина Кук и Джереми Хансен бяха посрещнати с овации в Хюстън, щата Тексас. Те благодариха на НАСА и на фамилиите си за опцията човечеството още веднъж да стигне Луната. Астронавтите са в положително физическо положение.
" Виктор, Кристина и Джереми, ние сме свързани вечно. И никой тук в никакъв случай няма да разбере през какво преминахме. Това е най-специалното нещо, което в миналото ще се случи в живота ми ", показа Рийд Уайзман, пълководец на задачата.
" Може би не съм научила всичко от това странствуване. Но има едно ново нещо, което знам, а точно... Плането Земя, вие сте един тим. Благодаря ви ", сподели Кристина Кук, астронавт.
Рийд Уайзман, Виктор Глоувър, Кристина Кук и Джереми Хансен бяха посрещнати с овации в Хюстън, щата Тексас. Те благодариха на НАСА и на фамилиите си за опцията човечеството още веднъж да стигне Луната. Астронавтите са в положително физическо положение.
" Виктор, Кристина и Джереми, ние сме свързани вечно. И никой тук в никакъв случай няма да разбере през какво преминахме. Това е най-специалното нещо, което в миналото ще се случи в живота ми ", показа Рийд Уайзман, пълководец на задачата.
" Може би не съм научила всичко от това странствуване. Но има едно ново нещо, което знам, а точно... Плането Земя, вие сте един тим. Благодаря ви ", сподели Кристина Кук, астронавт.
Източник: darik.bg
КОМЕНТАРИ




