Астън Вила победи Нюкасъл с 3:0 в зрелищен двубой на

...

Астън Вила победи Нюкасъл в мач от английската Висша лига

" Астън Вила " победи " Нюкасъл " с 3:0 в зрелищен дуел на " Вила Парк " от 31-ия кръг на Висшата лига. Футболистите на Унай Емери затвърдиха положителната си форма и заемат 6-та позиция с актив от 50 точки. Гостите от " Нюкасъл " позволиха едвам четвърта загуба през сезона, само че резервират 3-то място с 56 пункта.

Младата вяра Джейкъб Рамзи откри резултата още в 11-ата минута, откакто се възползва от асистенция на Оли Уоткинс.

През второто полувреме Уоткинс изнесе лекция на " Нюкасъл ". Първо в 61-ата минута негово попадение бе анулирано заради засада. Три по-късно нападателят засече в мрежата на Поуп центриране на Морено за 2:0.

В 83-ата минута Уоткинс се разписа за крайното 3:0, а този път подаването ле на Рамзи.
Източник: dnesplus.bg