Аспарух Соколов триумфира в най-голямото международно състезание по ски за

...

Аспарух Соколов спечели най-голямото международно състезание по ски за деца у нас

Аспарух Соколов победи в най-голямото интернационално съревнование по ски за деца в България – Купа „ Капи “, което се организира на 28 и 29 февруари в Банско.

15-годишният състезател, представител на клуб „ Витоша ски ", се отличи със забележителни умения. Той завоюва първи места както в слалом, по този начин и в великански слалом в своята възрастова категория.

„ Благодаря на треньора ми Михаил Седянков за неизменимата поддръжка и директиви през цялата си кариера. Без него нямаше да реализира този триумф. За мен ски спортът не е просто занимание или специалност - той е метод на живот “, споделя младият скиор.

Аспарух Соколов победи в най-голямото интернационално съревнование по ски за деца у нас
Източник: boulevardbulgaria.bg