Асен Василев: Няма поискан имунитет на хора от ГЕРБ, БСП,

...
Асен Василев: Няма поискан имунитет на хора от ГЕРБ, БСП,
Коментари Харесай

Асен Василев: Няма поискан имунитет на хора от ГЕРБ, БСП, ИТН и ДБ – всички, които преговарят за правителство

Асен Василев: Няма пожелан имунитет на хора от ГЕРБ, Българска социалистическа партия, Има Такъв Народ и Демократична България – всички, които договарят за държавно управление

Поисканите от основния прокурор Борислав Сарафов имунитети и повдигнатото обвиняване на Кирил Петков от „ Продължаваме промяната “ разгневиха политическия му сътрудник Асен Василев и станаха мотив за изострен коментар от негова страна, в това число засягащ „ Демократична България “.

„ Няма пожелан имунитет на хора от ГЕРБ, Българска социалистическа партия, Има Такъв Народ и Демократична България – всички, които договарят за държавно управление. От всички, които не договарят, има поискани имунитети “, означи Асен Василев.

Това може би е инцидентно, по този начин да са се случили делата или няма каузи против хора от другите партии.

Може би има Дядо Коледа и всички ние имаме вяра в него.

Но това, както и моментът, в който това се случва, ясно демонстрира, че прокуратурата играе на политическия терен, а не на терена на правото “, сподели още Асен Василев.
Източник: flashnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР