Арджеш загуби с 0:1 от в мач от предпоследния кръг

...

Нова загуба за Райнов и компания, ФКСБ с грандиозна издънка

Арджеш загуби с 0:1 от в мач от предпоследния кръг на сезона в румънското състезание. Мартин Райнов беше титуляр за гостите и получи жълт картон в края на първото полувреме. Единствения гол в дуела вкара Йонуц Ларие в 34-ата минута.

След този мач стана ясно, че Арджеш сигурно ще приключи на последно място в първата шестица. Тимът от Питещ е в серия от 4 следващи загуби с голова разлика 0:15. По-голямото отчаяние обаче пристигна преди няколко дни, когато Райнов и компания отпаднаха от Волунтари на полуфиналите за Купата на Румъния.

Много по-голям беше късният съботен мач сред Волунтари и. Грандът от можеше да излезе отпред в класирането при победа, само че срещата приключи 2:2 и това значи, че в случай че през днешния ден завоюва семейството си на, ще е първенец за поредна година, без значение от изхода на дербито с в последния кръг.