Арда победи Славия в София с 2:3 след много хубав

...

Славия - Арда 2:3 /репортаж/

Арда победи Славия в София с 2:3 след доста прекрасен и под напрежение дуел. Спас Делев откри резултата със страховит гол, непосредствено от директен свободен удар в 21-ата минута, само че единствено четири по-късно капитанът на " белите " Галин Иванов възвърне равенството. В 31-ата гостите излязоха за повторно напред в резултата, откакто Радослав Василев означи. Резервата Илиша Сам, от дузпа, направи резултата 1:3 в 81-ата минута. В 86-ата минута, влезлият единствено преди три минути, Владислав Узунов съумя да понижи резултата. Иван Караджов пък избави дузпа, изпълнена от Цветелин Чунчуков в 52-ата минута. Двата тима играха съвсем цялото второ полувреме с по 10 души на терена след алените картони на Деян Лозев от Арда и на Димитър Велковски от Славия за сдърпване сред тях при започване на втората част.