Арда и Славия се изправят един срещу друг в мач

...

НА ЖИВО: Арда vs. Славия - съставите

Арда и Славия се изправят един против различен в мач от 12-ия кръг на efbet Лига.

Двубоят започва в 16:30 часа и ще можете да го гледате онлайн по DIEMA SPORT, както и да следите развоя минута по минута с Gong.bg.

В лагера на домакините ще опитат да спрат отрицателната серия на тима, който записа много слаби резултати в последните няколко кръга.

Спекулациите за понижаване на бюджета в Кърджали не престават. Очаква се клубът да предложи нов контракт на Милен Стоев. Иначе Георги Чиликов ще има алтернативи в нахлуване, защото експертът има огромен избор в предни позиции.

Гостите ще търсят реванш за отпадането в шампионата за Купата, само че отборът не е вкарвал повече от един път от два месеца и има единствено една победа в последните 5 турнирни мача, тъй че "белите " ще бъдат извънредно стимулирани за триумф в Кърджали.

Стартови сформира:

Арда: 12 Иван Караджов - 4 Милен Стоев 8 Милен Желев 9 Спас Делев - 10 Светослав Ковачев 11 Александър Георгиев 19 Румен Руменов 24 Алекс Петков 33 Иван Тилев 37 Жуниньо 80 Лъчезар Котев

Славия: 21 Светослав Вуцов - 3 Ертан Томбак 55 Андреа Христов - 23 Емил Виячки 37 Венцислав Керчев 77 Георги Вълчев 17 Ерол Дост 73 Иван Минчев 88 Тони Тасев 10 Радослав Кирилов 19 Мартин Сораков