Арда и ФК ЦСКА 1948 откриха с равенство 1:1 16-ия

...

Арда и ФК ЦСКА 1948 откриха с равенство последен есенен кръг в efbet Лига

Арда и ФК ЦСКА 1948 откриха с тъждество 1:1 16-ия финален есенен кръг в efbet Лига. През първото полувреме вратарят на гостите на Наумов направи няколко блестящи спасявания.

След почивката в игра влезе Мартин Камбуров и незабавно означи гол. Домакините съумяха относително бързо да изравнят след попадение на Иван Коконов от дузпа.

Арда краткотрайно се изкачи на трето място с 28 точки от 15 мача. Тимът има един отсрочен мач с Лудогорец. ФК ЦСКА 1948 е на пета позиция с 24 точки, като отборът е единственият без отсрочен мач през есента.

Арда стартира по-силно и през цялото първо полувреме домакините имаха самодейността. Те съумяха да провеждат няколко доста рискови офанзиви.

Даниел Наумов сподели, за какво е юношески национал и на процедура остави тима си в мача след серия от отлични намеси.

Играчите на ФК ЦСКА 1948 насочиха първия си удар по посока на вратата на Иван Караджов малко преди почивката.

" Червените " бяха преобразени при започване на второто полувреме. Те започнаха да нападат и изравниха играта.

Последваха най-интересните минути в мача. В 61-ата минута в игра влезе " младия татко " Мартин Камбуров, който незабавно се разписа.

Преследващият върха на Петър Жеков футболист получи топката фронтално, напредна и разстреля Иван Караджов за 0:1.

Кърджалийците за миг бяха като стъписани. Известно време те не можеха да провеждат положителни офанзиви.

Все отново след стартирането в игра на Жуниньо те доближиха до тъждество. Пиргов изблъска Жуниньо в наказателното поле в 74-ата минута. Иван Коконов стреля неспасяемо от бялата точка за 1:1.

До края по този начин и нямаше положителни обстановки пред двете порти и може би и двамата наставници взеха решение да опазят равенството.
Източник: fakti.bg