Анди Робъртсън издаде яростни изказвания срещу съотборниците си от Шотландия

...

Звездата на Ливърпул Андрю Робъртсън губи хладнокръвие след яростни изказвания срещу съотборниците си

Анди Робъртсън издаде гневни изявления против съотборниците си от Шотландия и има вяра, че са имали шанс да не изгубят с ШЕСТ след късен провал против Холандия.

Отборът на Стив Кларк беше добре в конкуренцията през първото полувреме, само че загуби с 1-0 тъкмо преди почивката с помощта на попадение в 40-ата минута на полузащитника Тиджани Рейндерс. След това Лорънс Шанкланд пропусна отличен късмет да изравни при започване на второто полувреме, преди армията на Тартан просто да рухне.

Шотландия позволи три гола в последните 20 минути, като някогашният полузащитник на Ливърпул Джорджинио Вайналдум, неуспехът на Манчестър Юнайтед Уот Вегхорст и нападателят на Борусия Дортмунд Дониел Мален означиха за удобна победа с 4-0 за холандците. Що се отнася до Шотландия, към този момент има шест мача без победа.

И Робъртсън не можа да скрие разочарованието си след съдийския сигнал за края на мача. „ Изпитвам яд и отчаяние “, сподели левият бек на Ливърпул. „ Не можем да дойдем при тези огромни...