Американският сенатор от Върмонт Бърни Сандърс обяви, че ще участва

...
Американският сенатор от Върмонт Бърни Сандърс обяви, че ще участва
Коментари Харесай

Бърни Сандърс отново се кандидатира за президент на САЩ

Американският сенатор от Върмонт Бърни Сандърс разгласи, че ще взе участие на президентските избори през 2020 година , оповестяват " Ройтерс " и Националното публично радио на Съединени американски щати.

Социологическо изследване от август 2018 година демонстрира, че сенаторът ще победи президента Доналд Тръмп на изборите през 2020 година Анкетата на Politico/Morning Consult разкрива още, че Тръмп изостава с 12% от някогашния вицепрезидент Джо Байдън и Сандърс . Американският водач също по този начин е на 4% зад сенатора от Масачузетс Елизабет Уорън. Проучването, в което са взели участие 1 974 души, е от 16-18 август.
 Пуснаха видео с Бърни Сандърс полугол и пийнал на меден месец в Съюз на съветските социалистически републики
Пуснаха видео с Бърни Сандърс полугол и пийнал на меден месец в Съюз на съветските социалистически републики

Видеото е от 1988 година

77-годишният Бърни Сандърс изненада демократите с доста мощна предизборна акция през 2016 година Той изгуби от Хилари Клинтън на първичните избори в Демократическата партия на Съединени американски щати.

" Започнахме политическата гражданска война с акцията през 2016 година и в този момент е време да придвижим революцията напред ", сподели самостоятелният сенатор в изявление за Vermont Public Radio.

Но тази предизборна акция безспорно ще е доста друга от тази през 2016 година Сандърс влиза като главен претендент с някогашния вицепрезидент Джо Байдън , който към момента не е оповестил публично, че ще взе участие на изборите.
 Бърни Сандърс разкритикува остро Тръмп за офанзивите му против Германия и Меркел
Бърни Сандърс разкритикува остро Тръмп за офанзивите му против Германия и Меркел

Мнозина се чувствали неловко от рецензиите на Тръмп

В годините след загубата на Клинтън Сандърс остана народен водач на Демократическата партия, въпреки че към момента отхвърля да се причисли.

Сандърс акцентира, че повода да се кандидатира е обвързвана с това, че Демократическата партия е станала по-лява.
Източник: news.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР