Американският президент Доналд Тръмп обяви днес, че ще бъде домакин

...
Американският президент Доналд Тръмп обяви днес, че ще бъде домакин
Коментари Харесай

Тръмп: Колумбийският президент ще посети Белия дом в началото на февруари

Американският президент Доналд Тръмп разгласи през днешния ден, че ще бъде хазаин на колумбийския си сътрудник Густаво Петро в Белия дом при започване на февруари, предава .

" Очаквам с неспокойствие срещата си с колумбийския президент Густаво Петро в Белия дом през първата седмица на февруари “, написа той в Truth Social.

" Уверен съм, че това ще бъде огромен триумф за Колумбия и Съединените щати, само че би трябвало да спрем вноса на кокаин и други опиати в Съединените щати “, добави Тръмп дом.

На 3 януари американският президент съобщи, по отношение на военната интервенция на Съединени американски щати във Венецуела, че предизвестията му по отношение на Петро остават в действие. Американският водач преди този момент упрекна колумбийския президент в поощряване на производството на опиати. Той акцентира, че Съединени американски щати могат да подхващат решителни дейности и против Колумбия, в случай че управляващите ѝ не засилят битката с наркотрафика.

Петро отвърна, че Тръмп би трябвало да го награди медали за засилената му битка против износа на кокаин за Съединени американски щати, вместо да насочва закани. Колумбийският президент също съобщи също, че американският водач е изпаднал в " сенилна деменция “.
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР