Американски лекар е дал положителна проба за вируса ебола в ДР Конго
Американски доктор се е заразил с вируса ебола " по време на работата си в Демократична република Конго ", оповестиха през днешния ден Американските центрове за надзор и предварителна защита на болесттите (АЦКПЗ), главната здравна организация в Съединени американски щати, съобщи Франс прес.
Този човек " е развил признаци през уикенда и е дал позитивна проба късно в неделя ", а сега се подхващат ограничения за прехвърлянето му в Германия за лекуване, съобщи Сатиш Пилай - чиновник, отговарящ за оправянето с ебола в АЦКПЗ.
Този човек " е развил признаци през уикенда и е дал позитивна проба късно в неделя ", а сега се подхващат ограничения за прехвърлянето му в Германия за лекуване, съобщи Сатиш Пилай - чиновник, отговарящ за оправянето с ебола в АЦКПЗ.
Източник: skandal.bg
КОМЕНТАРИ




