Американски лекар е дал положителна проба за вируса ебола в ДР Конго
Американски доктор се е заразил с вируса ебола " по време на работата си в Демократична република Конго ", оповестиха през днешния ден Американските центрове за надзор и предварителна защита на болесттите (АЦКПЗ), главната здравна организация в Съединени американски щати, съобщи Франс прес.
Източник: novini.bg
КОМЕНТАРИ




