АЛ-РАЙЯН, Катар (AP) — Два гола на крилото на Пари

...

Лий Канг-ин от ПСЖ отбелязва два гола при победата на Южна Корея с 3-1 срещу Бахрейн в Купата на Азия

АЛ-РАЙЯН, Катар (AP) — Два гола на крилото на Пари Сен Жермен Лий Канг-ин помогнаха на Южна Корея до победа с 3-1 против Бахрейн в Купата на Азия в понеделник.

При тъждество 1-1 в мача от група E на стадион Jassim Bin Hamad, Лий пое контрола с два момента на самостоятелен искра.

Той даде преднина на Южна Корея с 2-1 в 56-ата минута с удар с левия крайник от към 30 ярда (метра), с цел да победи вратаря на Бахрейн Ебрахим Лутфалах.

Той беше също толкоз клиничен, когато вкара втория си гол 12 минути по-късно, когато сподели остра игра с крайник и нави топката в долния ъгъл.

Hwang In-beom даде преднина на Южна Корея през първото полувреме с гол в 38-ата, само че Бахрейн изравни шест минути след пробив посредством Абдула Ал Хашаш.