Ако не виждате в бъдещето, може би просто сте твърде

...
Ако не виждате в бъдещето, може би просто сте твърде
Коментари Харесай

Gen Z: Една трета от младите хора вярват, че са... екстрасенси

Ако не виждате в бъдещето, може би просто сте прекомерно остарели...

В свят на непрекъсната неустановеност, психическите качества в никакъв случай не са изглеждали толкоз привлекателни. Ако сте родени сред 1997 и 2012 година, може би към този момент притежавате такива сили, или най-малко си вярвате, че притежавате.

Една трета от американците от потомство Z настояват, че са имали два пъти повече душевен моменти от бейби бумърите (родени сред 1946 и 1964, бел. ед.), съгласно изследване на Talker Research. Това значи, че шестото им възприятие работи един път или два пъти месечно, написа dnes.bg. Докато психическите качества могат да включват всичко - от другарство с мъртвите (медиуми) до блестящи видения от предмети и места (ясновидство), представителите от потомство Z настояват, че техните се отнасят до мощна вътрешен глас за познаване на това по какъв начин ще се развият обстановките.

В изследването 33% са споделили, че знаят по кое време нещо " не е наред “, 28% са показали способността да усещат непочтеност, а 26% са съобщили за вътрешен глас по кое време да се откажат от дадена обстановка.

За тези над 29-годишна възраст, които се усещат изоставени, бъдете сигурни, че някои душевен предчувствия също са се популяризирали през поколенията. Както бумърите, по този начин и поколението Z са споделяли шесто възприятие за финанси, до момента в който милениалите са се изравнили във връзка с срещите.

Поколението X (родени сред 1965 и 1979, бел. ред.) също е било най-вероятното потомство за вярно прогнозиране на резултати, съгласно изследването.

Въпреки че някои от вас може би клатят глава и мърморят, " това не са душевен качества, това е просто здрав разсъдък “, тези вярвания на Ню Ейдж стават все по-разпространени след появяването на обществените медии.

Интерес към карти таро, нумерология, астрология

Интересът се е нараснал към картите таро, кристалите и астрологията, до момента в който нашумелите теории като манифестацията и " делулу “ също са станали известни - и двете са съсредоточени към концепцията, че задоволително религия в нещо ще го накара да се случи.

Проучване на Pew Research Center от 2025 година откри, че 30% от американците се съветват с астрология, карти таро или гадатели най-малко един път годишно, като множеството настояват, че вършат това просто за развлечение.

Това съответствува с възходящата паника по отношение на положението на света. Социално-икономическата неустойчивост, геополитическите разтърсвания, климатичните паники и неналичието на поддръжка за психологично здраве значат, че някои младежи търсят възприятие за надзор другаде.

Но въпреки психическите предчувствия да могат да дават илюзии за насоки, болшинството от младежите към момента остават скептични - или най-малко несигурни по отношение на тяхната годност.

От всички респонденти на изследването, 35% споделят, че не се усещат уверени в разграничаването сред инстинктите си и тревогата.

И може би тази неустановеност не е чак толкоз неприятно нещо. Това значи, че всичко е допустимо и безкрайните благосъстояния и международният мир може да са тъкмо зад ъгъла.
Източник: flagman.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР