Ако не новината на деня, то със сигурност в топ

...
Ако не новината на деня, то със сигурност в топ
Коментари Харесай

ОЧАКВАЙТЕ: Rазговор на откровенията с Христо Христов, лицето на Нетинфо

Ако не новината на деня, то сигурно в топ 3 на най-важните вести беше освобождението на дългогодишния основен изпълнителен шеф на " Нетинфо " Христо Христов от поста му.
За какъв брой медии обаче това беше водеща вест? И за кои? Предисторията на този следващ трус на българската медийна среда ясно сподели, че в тази ситуация мъчно можем да приказваме за " взаимно единодушие " – приказваме сигурно за " креативен разлики ". Какви са те и за какво отново тематиката за свободата на словото в България е водеща – очаквайте откровения диалог и диалога на откровенията на Actualno.com с Христо Христов.
Началото е в 9:30 часа на 11 юни – с цел да не ви караме да ставате прекомерно рано и да пропуснете половината диалог, до момента в който си вършиме утринното кафе. Следете какво ще си кажем с господин Христов на Фейсбук страницата ни, както и в този материал – с лъчение НА ЖИВО!
Източник: actualno.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР