Ако до 21-ви ноември не се вземе решение за изключение

...
Ако до 21-ви ноември не се вземе решение за изключение
Коментари Харесай

Ивайло Мирчев: Има много сериозен риск от криза на пазара на горива

„ Ако до 21-ви ноември не се вземе решение за изключение или страната не поеме надзор върху рафинерията, има доста сериозен риск от рецесия на пазара на горива. “ Това сподели в коридорите на Народното събрание Ивайло Мирчев от Демократична България, съобщи кореспондент на

Минути преди изявлението на Мирчев, депутати от  „ Възраждане “ и „ Движение за права и свободи – Ново начало “ се спречкаха в залата па тематиката.

SafeNews напомня, че рафинерията „ Лукойл “ е под наказания. В изказването на Министерството на финансите на Съединени американски щати ясно се показва, че всички сдружения, които са с 50 плюс една акция собственост на глобено лице, също попадат под наказания.

Това значи, че всички компании на „ Лукойл “ в България са наранени. “ Това сподели енергийният специалист от Центъра за проучване на демокрациятаМартин Владимиров.

САНКЦИИТЕ СРЕЩУ „ ЛУКОЙЛ “! Има ли риск от рецесия с горивата у нас?

Още вести четете в: България, Темите на деня За още настоящи вести: Последвайте ни в Гугъл News
Източник: safenews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР