Адвокат на един от съобвиняемите на бившия президент Доналд Дж.

...
Адвокат на един от съобвиняемите на бившия президент Доналд Дж.
Коментари Харесай

Съобвиняемият на Тръмп предполага, че прокурорите в Джорджия са излъгали за времето на връзката

Адвокат на един от съобвиняемите на някогашния президент Доналд Дж. Тръмп по делото за изборите в Джорджия допусна в петък, че двамата прокурорите, водещи делото, са излъгали, когато е почнала сантименталната им връзка.

Адвокатът на отбраната, Ашли Мърчант, сподели, че очевидец, който тя се надява да изправи, може да свидетелства, че сантименталната връзка сред Фани Т. Уилис, областен прокурор на окръг Фултън, и специфичния прокурор, ръководещ случая Тръмп, Нейтън Дж. Уейд, е почнала преди госпожа Уилис да наеме господин Уейд.

Това би противоречило на господин Уейд, който сподели в скорошна клетвена декларация, че връзките му с госпожа Уилис не са почнали до 2022 година, след наемането му. Клетвената декларация беше приложена към правосъдна документи, направена от госпожа Уилис.

госпожа. Мърчант разпознава очевидеца като Терънс Брадли, юрист, който в миналото е работил в адвокатската...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР