Адреналин и високи скорости завладяват Пловдив. Бившият пилот от Формула

...
Адреналин и високи скорости завладяват Пловдив. Бившият пилот от Формула
Коментари Харесай

Бившият пилот от Формула 1 Дейвид Култард е в Пловдив за филмови снимки

Адреналин и високи скорости превземат Пловдив. Бившият водач от Формула 1 Дейвид Култард дойде в града под тепетата, където през идващите дни ще кара болида “RB7” като част от фотосите на филм.

Снимките ще продължат два дни, а от екипа на звездата се извиниха на пловдивчани за неудобството, че за малко ще бъдат затворени част от основните артерии на града.

„ Чувствам се фантастично в Пловдив, тази заран дойдох. Още не съм имал опция да прегледам града, само че съм сигурен, че ще заснемем неповторими фрагменти. Много обичам времето, когато към момента бях играч във Формула 1. В Пловдив ще употребявам гуми за суха настилка. Иначе, рекордната скорост, която съм развивал е 360 км/ч. в Гран При на Италия. Един от болидите, които представяме тук е спечелил общо 12 надпревари във Формула 1 с водачите Себастиан Фетел и Марк Уебър “, съобщи Култард на конференция през днешния ден.

Кулминацията на фотосите ще се организира в събота, 25 юни на гребния канал пред 10 хиляди фенове. Режисьор на продукцията е Иван Москов, а Община Пловдив напълно спомага за провеждането на събитието.
Източник: bnt.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР