Спипаха шофьор с 2,54 промила алкохол
51-годишен столичанин е бил открит да ръководи автомобил под влияние на алкохол, оповестяват от ОД на Министерство на вътрешните работи - Плевен.
На 17 май, към 16:15 ч. в гр. Червен бряг, на ул. "Антим I ", в посока с.Реселец, автопатрул стопира за инспекция лек автомобил с плевенска регистрация, ръководен от 51-годишен столичанин, прочут на Министерство на вътрешните работи.
При инспекция за алкохол с техническо средство е открито, че лидерът ръководи с централизация на алкохол в кръвта - 2,54 промила.
По случая е формирано бързо полицейско произвеждане. Уведомен областен прокурор. Работа по случая продължава проверяващ служител на реда.
На 17 май, към 16:15 ч. в гр. Червен бряг, на ул. "Антим I ", в посока с.Реселец, автопатрул стопира за инспекция лек автомобил с плевенска регистрация, ръководен от 51-годишен столичанин, прочут на Министерство на вътрешните работи.
При инспекция за алкохол с техническо средство е открито, че лидерът ръководи с централизация на алкохол в кръвта - 2,54 промила.
По случая е формирано бързо полицейско произвеждане. Уведомен областен прокурор. Работа по случая продължава проверяващ служител на реда.
Източник: novini.bg
КОМЕНТАРИ




