42-годишен мъж е пострадал по време на работа в ТЕЦ

...
42-годишен мъж е пострадал по време на работа в ТЕЦ
Коментари Харесай

Работник падна от покрив в ТЕЦ Бобов дол

42-годишен мъж е потърпевш по време на работа в Топлоелектрическа централа „ Бобов дол “, оповестиха от ОДМВР – Кюстендил.

Инцидентът е станал през вчерашния ден, когато мъжът е паднал от покрив от височина към 2 метра. Пострадалият е превозен за лекуване в столична болница.

По данни на полицията той е с три счупени ребра.

На място е осъществен оглед от дежурна полицейска група. По случая е формирано досъдебно произвеждане в Районното ръководство в Бобов дол.

Уведомена е и прокуратурата.
Източник: glasnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР