40-годишен шофьор почина в колата си на пътя до Садово
40-годишен водач е умрял в колата си на пътя до Садово.
Сигналът за случая на телефон 112 е подаден в събота сутринта.
Лек автомобил " Сузуки " е излязъл ненадейно отвън пътното плато край Садово. Лекарски екип е установил гибелта на мъжа, настъпила съгласно предварителните данни поради здравословен проблем.
По случая е формирано досъдебно произвеждане.
Източник: fakti.bg
КОМЕНТАРИ




