40-годишен шофьор е починал в колата си на пътя до

...
40-годишен шофьор е починал в колата си на пътя до
Коментари Харесай

40-годишен шофьор почина в колата си на пътя до Садово

40-годишен водач е умрял в колата си на пътя до Садово.

Сигналът за случая на телефон 112 е подаден в събота сутринта.

Лек автомобил " Сузуки " е излязъл ненадейно отвън пътното плато край Садово. Лекарски екип е установил гибелта на мъжа, настъпила съгласно предварителните данни поради здравословен проблем.

По случая е формирано досъдебно произвеждане.

Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР