39-годишен варненец е с опасност за живота и е настанен

...
39-годишен варненец е с опасност за живота и е настанен
Коментари Харесай

39-годишен шофьор е с опасност за живота след тежка катастрофа край Варна

39-годишен варненец е с заплаха за живота и е настанен в реанимацията на МБАЛ „ Св. Анна “ след тежка самокатастрофа.

Инцидентът е станал в обедните часове на пътя от Варна в посока околност Боровец. По първична информация мъжът е изгубил надзор над автомобила си и се е блъснал челно в крайпътно дърво.

Пострадалият е превозен в болница, където лекарите са открили голям брой тежки пострадвания – контузия на гръдния панер, счупвания на четири ребра, контузии на двата бъбрека, фрактура на лявата мишница, счупвания на двете подбедрици, фрактура на таза и на лявото ходило.

Мъжът е в схващане, само че положението му остава тежко и с риск за живота.
Източник: moreto.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР