33-годишна жена е загинала, а мъж е с опасност за

...
33-годишна жена е загинала, а мъж е с опасност за
Коментари Харесай

Млада жена загина при катастрофа край Лом

33-годишна жена е починала, а мъж е с заплаха за живота след злополука в региона на град Лом, оповестиха от ОДМВР - Монтана.

Инцидентът е станал на 17 юни 2019 година към 02.40 часа на път ІІ-11 с посока на придвижване от с. Орсоя към гр. Лом. 33-годишна жена ръководи лек автомобил Renault Megane Scenic с монтанска регистрация. Пътник в автомобила е бил 45-годишният ѝ брачен партньор от Лом.

На към 1 км преди Лом, в региона на остарялото бунище на града, в резултат на придвижване с несъобразена скорост с пътните условия - поредност от рискови завои, дамата лидер изгубила надзор над ръководеното МПС, излязла вдясно отвън пътното платно и се преобърнала по таван в крайпътна канавка.
Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР