3 дни остават до старта на Survivor 7. В София

...
3 дни остават до старта на Survivor 7. В София
Коментари Харесай

3 дни до Survivor 7: Екзотичните животни и места от новия сезон оживяват в 3D мапинг


3 дни остават до старта на Survivor 7. В София триизмерни проекции върху фасадите на няколко здания демонстрират част от екзотичните животни и места от новия сезон на предаването.

Какво е да се изправиш против змия или крокодил? И против незнайното в джунглата. Това са чувствата и прекарванията, които участниците от Survivor 7 ще изпитат на остров Доминикана след единствено три дни.

Това могат да изпитат до 22 часа и всички, които минат през площад „ Славейков “, както и около хотела при паметника на Васил Левски или една от постройките на улица „ Леге “.

С помощта на технологиите и изкуството, в 3D мапинг прожекция довечера можете да се потопите в заплахите на Survivor.

Като редки и доста рискови земни и водни бозайници, които участниците в приключението ще срещнат на Доминикана.

Премиерният епизод на Survivor 7 гледайте в събота, от 20 часа по bTV.
Източник: btvnovinite.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР